دانلود تحقیق انواع سرطان - تشخیص علائم و درمان

دانلود تحقیق انواع سرطان - تشخیص علائم و درمان دانلود تحقیق انواع سرطان - تشخیص علائم و درمان

دسته : پزشکی

فرمت فایل : word

حجم فایل : 52 KB

تعداد صفحات : 25

بازدیدها : 378

برچسبها : تحقیق انواع سرطان دانلود تحقیق سرطان

مبلغ : 3500 تومان

خرید این فایل

دانلود تحقیق جامع انواع سرطان و تشخیص و درمان آنها

در این تحقیق دانلودی به بررسی انواع سرطان پرداخته شده و علایم پیشگیری و درمان بیشتر آنمها نیز تحلیل شده است و همچنین به بررسی برخی دیگر از بیماری ها نیز پرداخته شده است.

تحقیق انواع سرطان

در ادامه ی توضیحات فوق به بخشهای مختلفی از متن این فایل نگاه می کنیم تا آشنایی بهتری با متن آن داشته باشیم.

سرطان پانکراس

لوزالمعده غده بزرگ سرخ رنگ خوشه مانندی است که نزدیک معده قرار دارد و سرطان آن یکی از کشنده ترین سرطانها است . از آنجا که به سختی می توان این سرطان را در مراحل اولیه تشخیص داد ، در زمان تشخیص آن ، به زندگی چندان امیدی نیست ، بنابراین باید عوامل بروز بیماری را شناخت و به پیشگیری آن پرداخت . هورمون انسولین و بیکربنات از این غده ترشح می شود .

علل

استعمال دخانیات ، دیابت قندی ، ازدیاد سن ، مصرف زیاد پروتیینهای حیوانی و چرب ، مصرف زیاد قهوه و سابقه مزمن عفونت پانکراس .

...

تغذیه مناسب در پیشگیری از سرطان

رژیمی متنوع داشته باشید . به خاطر داشته باشید که مواد مغذی مورد نیاز شما تنها از یک یا دو منبع تأمین نشود . در رژیم روزانه خود از تمام گروههای غذایی ، میوه ها ، سبزیها ، غلات ، گوشت ، محصولات لبنی و ... استفاده کنید .

وزن خود را همواره در حد متعادل نگه دارید . چاقی عامل اصلی بوجود آورنده بسیاری از بیماری ها از قبیل بیماری های قلبی ، عروقی ، فشار خون ، دیابت و زمینه ساز بعضی از سرطان هاست .

...

سرطان استخوان

اسکلت انسان را استخوان , که جسم جامدی است تشکیل می دهد و به شکلهای گوناگون در بخشهای مختلف بدن قرار دارد . بخش بیرونی استخوان بسیار سفت و سخت و مرکب از املاح معدنی و مواد آلی است . سرطان استخوان از سنین شیرخوارگی تا سالمندی می تواند ایجاد شود و سبب فلج عضو و یا مرگ فرد مبتلا شود . سرطان استخوان به سارکوم Sarcome نیز شهرت دارد و در تمام دنیا شایع است . سرطانهای دیگر بدن از جمله سرطان پستان ، ریه ، پروستات ، تیرویید و کلیه ها نیز قادرند به استخوانها منتقل شده و آن را تخریب کنند.

...

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید